PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W PizzaPortal.pl można płacić poprzez Visa Checkout

Autor: dlahandlu.pl 25 września 2017 15:26

PizzaPortal.pl, lider rynku zamawiania posiłków online, wprowadza do swojej oferty nową metodę płatności – Visa Checkout.

Ta wygodna i szybka forma płacenia online to bezpośrednia odpowiedź na oczekiwania klientów, dla których korzystanie z serwisu staje się teraz jeszcze prostsze. By zachęcić do korzystania z nowej formy płatności, każde pierwsze zamówienie  z PizzaPortal.pl opłacone z Visa Checkout nagradzane będzie rabatem w wysokości 10 zł.

- Strategiczna współpraca PizzaPortal.pl i Visa to kolejny ukłon w stronę naszych klientów, którzy na co dzień korzystają z serwisu. Dążąc do dywersyfikacji metod płatności dostępnych w ramach PizzaPortal.pl wprowadzamy nową, bezpieczną usługę dzięki której regulowanie należności odbywa się niemal poprzez jedno kliknięcie – mówi Bartosz Sala, prezes PizzaPortal.pl.

- Dane Visa pokazują, że 9 na 10 badanych konsumentów jest zadowolonych z transakcji i deklaruje chęć ponownego skorzystania z Visa Checkout. Mamy nadzieję, że Visa Checkout spodoba się również użytkownikom PizzaPortal.pl – komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane