W Płońsku powstaje park handlowy

Property News 11 grudnia 2013 11:43

W Płońsku (woj. mazowieckie) powstanie park handlowy Klonowe Ogrody o powierzchni 2300 mkw. Termin realizacji przewidziano na IV kwartał 2014 roku.

Klonowe Ogrody to parterowy pawilon, którego architektura pozwala na bezpośrednie wejście do każdego sklepu. Przy obiekcie powstanie parking na 160 miejsc. Obecnie prowadzone są rozmowy, dotyczące wynajęcia powierzchni przez najemców branży: RTV AGD, dogeryjnej i obuwniczej. W pozostałej części parku przewidziane są m. in. sklepy odzieżowe oraz apteka.

W sąsiedztwie obiektu znajduje się: restauracja McDonalds. Budowane są też kolejne obiekty handlowe: dyskont spożywczy Lidl oraz market Kaufland. Komercjalizację obiektu przeprowadza firma Philipiak Investment, która w najbliższym czasie przewiduje rozpoczęcie komercjalizacji obiektów handlowych w Kobyłce, Mławie oraz Wyszkowie.

Park handlowy Klonowe Ogrody zlokalizowany będzie na działce wielkości 10 000 mkw., przy trasie S7 (Warszawa-Gdańsk) oraz w pobliżu zjazdu na drogę nr 50 do Ciechanowa. W bezpośrednim sąsiedztwie na powierzchni 30 000 mkw. powstanie osiedle mieszkaniowe Klonowe Ogrody Inwestorem, zarówno osiedla jak i parku handlowego jest MB Spółka z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5083

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane