PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Polsce pojawią się niektóre elementy z formatu Carrefour Planet

Autor: portalspozywczy.pl 8 grudnia 2010 20:45

- Mamy kilka takich lokalizacji, które mogłyby odpowiadać konceptowi Carrefour Planet, są to m.in. centra handlowe w Warszawie takie jak: Arkadia, Galeria Mokotów, Złote Tarasy, czy też Zakopianka w Krakowie - mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Jean Anthoine, prezes Carrefoura.

Władze naszej sieci podjęły decyzję, że w 2011 r. Carrefour Planet będzie rozwijany w pięciu krajach (red. Francji, Hiszpanii, Belgii, Grecji i we Włoszech). Polska nie znalazła się na liście tych państw.

Nie znaczy to jednak, że w roku 2012 nie będziemy chcieli przetestować wybranych założeń projektu w niektórych sklepach. Pragnę jednak podkreślić, że nawet jeżeli do tego dojdzie, to wykorzystamy kilka, idei, quick-win z tego konceptu. W wybranych lokalizacjach mogłyby pojawić się częściowe zastosowania tego typu. Chciałbym zaznaczyć, że nie będzie to program kompleksowej zmiany dużej liczby sklepów, a zostanie ograniczony do kilku najatrakcyjniejszych, dobrze przemyślanych i wybranych lokalizacji i cały czas podkreślam, że dotyczyć będzie wykorzystania ewentualnie kilku części z tego projektu.

Na terenie pilotażowego sklepu znalazła się m.in. przestrzeń obsługowa ze zróżnicowanym asortymentem produktów świeżych, w których organizowane są regularne degustacje. Klienci mają do dyspozycji gotowe potrawy, bogatą ofertę rzeźniczą, świeże owoce i warzywa, a także przygotowywane najwyższej jakości sushi.

Wygospodarowano przestrzeń dla produktów marki BIO z bardzo dużą różnorodnością produktów marki własnej Carrefour i marek specjalnych.
Żeby zapewnić możliwie najszerszą ofertę mrożonek, została zorganizowana specjalna, obszerna i bardzo wygodna przestrzeń przeznaczona tylko dla tej grupy produktów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane