W poprzedniej akcji Biedronki Gang Świeżaków klienci odebrali ok. 5 mln pluszaków

Autor: dlahandlu.pl 31 sierpnia 2017 09:34

W poprzedniej akcji Biedronki Gang Świeżaków klienci odebrali ok. 5 mln pluszaków fot. Biedronka

Cieszymy się, że rynek docenił naszą wiodącą rolę w promowaniu spożywania warzyw i owoców przez dzieci, a także z tego, że nasze pomysły znajdują naśladowców – komentuje Biedronka duże zainteresowanie ubiegłoroczną kampanią Gang Świeżaków oraz to, iż z podobną kampanią ostatnio wystartował Lidl.

- Jak zawsze  najważniejsze są dla nas oczekiwania klientów, którzy w pierwszej edycji akcji Gang Świeżaków odebrali około 5 milionów pluszaków, a dzięki niej dzieciaki jedzą jeszcze więcej warzyw i owoców – dodaje Biedronka.

28 sierpnia br. ruszyła akcja „Gang Świeżaków 2”, w ramach której klienci robiący zakupy w Biedronce mogą za darmo zdobyć pluszaki w kształcie warzyw i owoców. W nowej edycji na klientów czekają miliony zabawek, w tym Juniorzy, czyli maskotki w mniejszym rozmiarze.

Ubiegłoroczna akcja trwała również od końca sierpnia. Jej efekty przerosły najwyższe oczekiwania. Akcja promocyjna dyskontu okazała się tak popularna, że zabrakło maskotek. W niektórych sklepach nie tylko nie było już zabawek, ale nawet naklejek, które potrzebne są, by dostać maskotkę.

Tymczasem, również 28 sierpnia tego roku ruszyła bardzo podobna akcja konkurencyjnej sieci Lidl. W sprzedaży znajdzie się m.in. dojrzały pomidor, chrupiąca marchewka, soczysta śliwka. W sumie sześć zabawek. Różnice pomiędzy maskotkami Świeżakami a Lidlakami są trudno dostrzegalne. Maskotki są do siebie naprawdę bardzo podobne. 

Jak komentuje Lidl, kolekcja Lidlaków z Ryneczku Lidla wprowadzono w odpowiedzi na liczne prośby klientów, którzy zgłaszali chęć nabycia takich zabawek dla swoich dzieci. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Powlutka z Poznania 2017-09-09 02:14:38

  W tej edycji jest Hit : BURAK-JACYNEK. Akcja pod hasłem: "Buraki-Jacynki dla Janusza i Grażynki" a w najbliższy weekend : "Buraki-Jacynki gratisowo dla całej Rodzinki"

 • Ivo 2017-08-31 11:33:16

  Z tego co wiem to sporo klientów biedronki nie otrzymało maskotek z poprzedniej edycji, co widać po licznych komentarzach. Daje to słaby obraz portugalskiej sieci dyskontowej

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,44

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane