W przyszłym roku ruszą nowe magazyny Carrefoura

www.portalspozywczy.pl 5 lipca 2016 14:34

W przyszłym roku ruszą nowe magazyny Carrefoura fot. shutterstock

ID Logistics będzie zarządzać nowym Centrum Dystrybucji Carrefour zlokalizowanym koło Bydgoszczy.

Nowe Centrum Dystrybucji Carrefour o powierzchni 37 tys. mkw. operacyjnie uruchomione zostanie w pierwszym kwartale 2017 roku. Docelowo zatrudnionych będzie tu od 200 do 250 osób. Zgodnie z przyjętymi założeniami, z magazynu dystrybuowane będą produkty spożywcze, owoce, warzywa, nabiał, mięso, napoje oraz kosmetyki do wszystkich sklepów sieci Carrefour (hipermarketów, supermarketów i franczyzowych) położonych we wschodniej i północnej części Polski.

Nowy magazyn typu BTS zostanie w pełni dostosowany do przechowywania i dystrybucji towarów „ambient“ oraz żywności wymagającej różnych zakresów temperatury kontrolowanej. Zastosowane zostaną nowoczesne systemy wspierające usługi magazynowania, pickingu i cross-dockingu, takie jak m.in. skanery radiowe oraz system komplementacji głosowej Voice Picking. ID Logistics będzie zarządzać nowym Centrum Dystrybucji Carrefour w oparciu o system WMS – Infolog GE.

Koncepcja nowego Centrum Dystrybucji została przygotowana od podstaw. Dzięki temu w przyszłości możliwe będzie dopasowywanie jego funkcjonowania do nowych rozwiązań technicznych oraz wprowadzanie zmian, dostosowujących magazyn do nowych potrzeb w ramach łańcucha dostaw sieci Carrefour. - Z Carrefour współpracujemy od samego początku działalności ID Logistics w Polsce. Dlatego cieszymy się z tego, że nasza współpraca stale się rozwija. Powierzenie nam zadania uruchomienia i zarządzania nowym Centrum Dystrybucji firmy to kolejny dowód zaufania ze strony naszego klienta - powiedział Yann Belgy, Dyrektor Generalny ID Logistics Polska.

Portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,04

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane