PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Radomiu ruszyła najnowocześniejsza Castorama w Polsce (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 15 lipca 2016 13:17

W Radomiu ruszyła najnowocześniejsza Castorama w Polsce (galeria) Fot. Castorama

13 lipca ruszyła sprzedaż w nowej Castoramie w Radomiu. W sklepie wdrożono wiele nowych rozwiązań. Innowacje zastosowane w nowych obiektach mają w jeszcze większym stopniu inspirować klientów do ulepszania domów i ogrodów, doradzać w wyborze najlepszych rozwiązań i zapewnić wygodny dostęp do oferty odpowiadającej ich potrzebom. Sklepy stworzone według testowanej koncepcji mają również zagwarantować profesjonalne wsparcie posprzedażowe i szereg usług dopasowanych do oferty produktowej.

Jak wynika z analiz przeprowadzonych przez Grupę Kingfisher na wszystkich europejskich rynkach, na których działają jej sklepy, niezależnie od kraju jest więcej podobieństw niż różnic w potrzebach i oczekiwaniach osób realizujących swoje projekty mieszkaniowe. Mając to na uwadze, dzięki ścisłemu, międzynarodowemu partnerstwu, spółka wypracowała rozwiązania, które zostaną przetestowane w trzech sklepach Castorama: we Francji, Rosji, w Polsce oraz w sklepie B&Q w Wielkiej Brytanii.

Ścisła współpraca w ramach dedykowanego projektu w Grupie Kingfisher, mającego wpracować nowe rozwiązania, zaowocowała w naszym kraju po raz pierwszy w Radomiu. Otwarcie obiektu poprzedziły także badania lokalnego rynku, podczas których firma analizowała m.in. opinie przyszłych klientów nt. założeń nowej koncepcji sklepu oraz ich planów związanych z ulepszaniem mieszkań, domów i swojego otoczenia. Majac na uwadze preferencje mieszkańców Radomia Castorama stworzyła duży, przestronny, jasny sklep z dobrze wyeksponowaną ofertą oraz przejrzystym oznakowaniem poszczególnych sektorów i produktów.

Zdjęcia do pobrania w zakładce Multimedia

Nowy sklep wyróżnia się przede wszystkim powierzchnią – 14 tys. metrów kwadratowych, z czego aż 10 tys. stanowi przestrzeń handlowa. Klienci znajdą tu około 40 000 produktów dostępnych od ręki. W radomskiej Castoramie stworzono m.in. strefy inspiracji, w których mogą oni zobaczyć wnętrza kuchni i łazienek oraz przestrzenie tj. szafy i garderoby. Wszystkie strefy zostały zaaranżowane w całości w oparciu o produkty dostępne na bieżąco w ofercie sklepu. Jedną z wielu nowości jest interaktywne, samodzielne stanowisko do projektowania kuchni i łazienek. Dzięki przyjaznemu oprogramowaniu klienci bez doświadczenia w zakresie aranżacji wnętrz, mogą na własną rękę zaplanować tu wyposażenie własnych pomieszczeń. Przygotowaną na tej bazie wizualizację można wydrukować, pokazać rodzinie i znajomym, a także bez problemów zrealizować z Castoramą.

Przeczytaj także:

W radomskiej Castoramie powstał ponadto Casto Lab, czyli miejsce szkoleń, podczas których klienci będą mogli wykonywać drobne prace i rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów. Organizowane w nim będą również warsztaty Majsterkowo, czyli unikalne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych prowadzone przez pracowników Castoramy i nauczycieli.


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane