PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Rawie Mazowieckiej powstanie Rynek Muszkieterów

Autor: dlahandlu.pl 15 lipca 2010 10:36

W Rawie Mazowieckiej powstanie Rynek Muszkieterów

Pod koniec czerwca rozpoczęła się budowa sklepów Intermarché i Bricomarché przy ul. Targowej w Rawie Mazowieckiej. Otwarcie supermarketów planowane jest w połowie października 2010 roku.

Powierzchnia sprzedaży Intermarché liczyć będzie 1200 mkw., a Bricomarché 1500 mkw. W obu placówkach zatrudnienie znajdzie ponad 80 osób.

Intermarché specjalizuje się w produktach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał, pieczywo czy mięso. Muszkieterowie sprzedają zarówno produkty pod własnymi markami, jak i marki innych producentów. W ofercie marek własnych znajdują się także produkty bio i ekologiczne.

W nowym Bricomarché znajdzie się 15.000 artykułów budowlanych i dekoracyjnych.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 170 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 148 supermarketów Intermarché oraz 71 sklepów Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce. W 2009 r. jej obroty przekroczyły 3,27 mld zł. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska. Plany strategiczne Grupy zakładają ekspansję sieci głównie w małych i średnich miejscowościach, o wielkości do 70 000 mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane