PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Siedlcach powstanie centrum handlowo-usługowe

Autor: www.dlahandlu.pl 11 sierpnia 2011 09:25

elbfonds Development Sp. z o.o. przygotowuje realizację centrum handlowego w Siedlcach. Otwarcie centrum planowane jest na koniec 2013 roku.

Działka na której znajdować będzie się inwestycja zlokalizowana jest w odległości niecałych 3 km od centrum miasta i ma ponad 22 hektarów powierzchni. Jej wyjątkową zaletą jest lokalizacja przy obwodnicy Siedlec i drodze krajowej nr 2 (trasa Świecko-Poznań-Warszawa-Terespol), przy skrzyżowaniu z ul. Łukowską prowadzącą do centrum miasta.

Planowana inwestycja zakłada realizację wielofunkcyjnego centrum handlowo-usługowego o zasięgu regionalnym, na które składać się będą: hipermarket z galerią handlowo-usługową, wolnostojący hipermarket budowlany oraz towarzyszący retail park w formie obiektów wolnostojących. Ponadto na terenie inwestycji zaplanowano stację benzynową, serwis samochodowy z myjnią oraz restaurację drive-thru. Zagospodarowanie terenu przewiduje także zewnętrzne strefy zabaw dla dzieci oraz miejsca odpoczynku. Dla klientów przewidziano parking na prawie 1500 miejsc.

- Postrzegamy Polskę jako bardzo atrakcyjny rynek dla inwestorów naszego funduszu. Niskie nasycenie powierzchnią handlową w Siedlcach oraz korzystne parametry ekonomiczne siły nabywczej miasta skłoniły nas do realizacji tej inwestycji - mówi Dr Jur Kurt-Georg Herzog, dyrektor zarządzający elbfonds Group w Niemczech.

elbfonds Development Sp. z o.o. należy do grupy spółek elbfonds z siedzibą w Hamburgu. Na rynku polskim fundusz działa od kilku lat angażując się w obiekty handlowe na etapie developerskim. Fundusz zrealizował już kilka mniejszych inwestycji w Polsce o łącznej powierzchni najmu 20 000 mkw. Centrum handlowe w Siedlcach będzie największą z dotychczasowych inwestycji Grupy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane