W sklepach Tesco działa już ponad 60 restauracji Bistro i Grill

www.portalspozywczy.pl 22 października 2013 10:55

W ostatnim półroczu Tesco otworzyło pięć nowych sklepów, w tym trzy hipermarkety. Sieć samoobsługowych restauracji Bistro oraz odnowionych stoisk Grill w sklepach Tesco powiększyła się o kolejne 7 placówek i liczy już ponad 60 placówek.

Po dwóch latach od pojawienia się pierwszej restauracji Bistro możemy śmiało powiedzieć, że odnieśliśmy sukces - mówi Piotr Kornet, menadżer projektu Bistro. - Aktualnie, Bistro jest największą w Polsce siecią restauracji samoobsługowych z daniami w stałej cenie. O sukcesie tego rozwiązania świadczyć może choćby średnio dwukrotny wzrost sprzedaży w stosunku do poprzednich stoisk grillowych. Ponad pół miliona klientów miesięcznie korzysta z naszej oferty podczas zakupów - dodaje.

Pierwsza tego typu restauracja powstała w czerwcu 2011. Obecnie, w całej Polsce znajdziemy w sumie ponad 60 restauracji Bistro i Grill. W ostatnim półroczu Tesco otworzyło pięć nowych sklepów, w tym trzy hipermarkety. Przebudowa sklepu w Warszawie przy ul. Górczewskiej do formatu Extra pozwoliła znacznie wzmocnić asortyment świeżej żywności, powiększyć stoisko F&F oraz otworzyć największą w Polsce samoobsługową restaurację Bistro.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane