PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

W Sosnowcu powstaną kolejne markety

Autor: twojezaglebie.pl 6 lipca 2015 09:54

Na każdym osiedlu w Sosnowcu znajduje się minimum jeden sklep wielkopowierzchniowy, głównie supermarket, a zazwyczaj jest ich więcej. Inwestorzy nadal widzą w mieście duży potencjał handlowy - tylko na Zagórzu i w okolicy wkrótce powstaną cztery nowe pawilony - podaje portal twojezaglebie.pl.

Możliwe, że powstanie supermarketu przy rondzie Jana Pawła II, u zbiegu ulic Rydza Śmigłego i Braci Mieroszewskich. Inwestor ma pozwolenie na budowę od października 2014 roku, a według na razie niepotwierdzonych informacji, w tym miejscu miałby powstać Lidl.

Po drugiej stronie ronda również powstaną nowe sklepy, ale tych będzie już zdecydowanie więcej. Tuż przy wylocie ulicy Zaruskiego stanie stacja benzynowa, a zaraz obok wielkopowierzchniowy market (być może Kaufland) o powierzchni powyżej 3 tys. mkw. Obok znalazło się miejsce na pawilon z 7 lokalami w środku. W rejonie 11 Listopada i Hubala Dobrzańskiego ma powstać centrum handlowe. Mimo, że w planie zagospodarowania przestrzennego jest zakaz budowy wielkopowierzchniowych obiektów handlowych powyżej 2 tys. mkw., inwestor wybuduje 4 pawilony poniżej tej wielkości - informuje twojezaglebie.pl.

Mówi się o powstaniu marketu w Klimontowie, na Orionie czy Bohaterów Monte Cassino.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Mieszkaniec osiedla juliu 2016-08-29 13:45:05

  A kiedy powstanie na Juliusza jakiś sklep typu biedronka?ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,36

 • Min

  0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane