W stylu Green Caffè Nero - kolekcja mebli dla miłośników designu sieci kawiarni

Autor: pr 24 sierpnia 2016 14:01

W stylu Green Caffè Nero - kolekcja mebli dla miłośników designu sieci kawiarni Fot. mat. pras.

Miłośnicy wystroju kawiarni Green Caffè Nero wkrótce będą mogli przenieść ich klimat do swoich domów. To właśnie z myślą o nich, przy współpracy z Westwing.pl, powstała wyjątkowa kolekcja mebli i dodatków „W stylu Green Caffè Nero”.

Lokale Green Caffè Nero urządzane są w taki sposób, aby nawiązywały do otoczenia – jego historii i architektury, a meble i dodatki często powstają przy współpracy z lokalnymi rzemieślnikami.

- Część mebli kupujemy na różnych giełdach, pchlich targach, w antykwariatach, ale głównie projektujemy je sami i zlecamy do wykonania naszym zaprzyjaźnionym kowalom i zakładom stolarskim. Zawsze staramy się nawiązać do historii danego miejsca, dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonania – cenimy pracę rzemieślniczą i dlatego w naszych lokalach jest wiele produktów wykonanych ręcznie – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Teraz miłośnicy takiego designu będą mogli stworzyć u siebie klimat jak w kawiarniach Green Caffè Nero dzięki nowej kolekcji Westwing „W stylu Green Caffè Nero”. Kolekcja obejmuje meble inspirowane wnętrzami lokali Green Caffè Nero, a także dwa najbardziej charakterystyczne elementy wystroju tych popularnych kawiarni – wykonywana ręcznie wisząca lampa w stylu industrialnym oraz długi dębowy stół z litego drewna, robiony przez mazowieckich stolarzy.

- Styl kawiarni Green Caffè Nero jest wyjątkowy. To mieszanka różnych elementów, od klasycznych po industrialne, ale całość jest bardzo naturalna i przytulna. Dzięki temu czujemy się tam tak dobrze i swobodnie – powiedziała Marta Suchodolska, Creative Director Westwing Polska. - Wiele osób chciałoby przenieść ten wystrój do swoich domów. Chcąc im to umożliwić, wspólnie z Green Caffè Nero zebraliśmy w jednej kampanii wszystkie produkty, które pomogą stworzyć we własnym wnętrzu unikalną przytulność charakterystyczną dla tych kawiarni – dodała Marta Suchodolska.

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży w limitowanych ilościach w dniach 2-5 września 2016 roku na stronie Westwing.pl. W tym czasie na klientów Green Caffè Nero czeka specjalna promocja – za zakup dowolnej kawy otrzymają bon na zakupy na Westwing.pl.Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,25

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane