PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

W toaletach Galerii Katowickiej zainstalowano monitoring

Autor: tvn24.pl 11 lipca 2016 10:36

Kamery w toaletach Galerii Katowickiej w Katowicach - tej najbardziej obleganej, bo w samym centrum miasta, przy dworcu kolejowym - nie są tajemnicą. Tablice w WC informują, że "z uwagi na państwa bezpieczeństwo hol toalety objęty jest stałym monitoringiem" - podaje TVN24.pl.

Określenie "hol" jest jednak trochę mylące. W damskiej WC kamera wisi w pomieszczeniu z umywalkami. W męskiej monitoring posunął się dalej. Operator może zajrzeć tam, gdzie są kabiny z ubikacjami i pisuary. Czarna kula na białej ścianie nie każdemu rzuca się w oczy. Wielu klientów jest oburzonych.

 

 - W toaletach rzeczywiście działa system monitoringu. Montaż kamer jest zgodny z prawem, a monitoring tych miejsc wynika z naszej dbałości o bezpieczeństwo i komfort Klientów odwiedzających galerię. Cały system został zaprojektowany w taki sposób, aby uwzględniać i egzekwować prawo klientów do intymności, przy jednoczesnym zachowaniu swojej funkcji. Monitoring został wprowadzony w odpowiedzi na otrzymywane przez nas zgłoszenia i wyraźne prośby naszych klientów - wyjaśnia Joanna Bagińska, dyrektor Galerii Katowickiej.

 

Więcej na www.tvn24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • MT 2016-07-11 14:44:31

  To jest skandal. Prokuratura w Katowicach winna się tym zająć.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,70

 • Śr

  1,25

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane