PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Trójmieście ruszyły internetowe delikatesy Bomi

Autor: dlahandlu.pl 19 kwietnia 2011 11:55

Od kilku dni mieszkańcy Trójmiasta mogą kupować w internetowych delikatesach Bomi. Dostawy do domu będę realizowane nie tylko na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Redy, Rumii, ale docelowo również Wejherowa, Żukowa i Kazimierza.

Sklep Bomi w sieci dzięki współpracy z a.pl, proponuje swoim klientom szeroki wybór towarów. Konsumenci mają do dyspozycji około 13 000 artykułów. - Otwarcie kolejnego sklepu internetowego w Trójmieście to swoisty ukłon w stronę naszych najwierniejszych klientów - mówi Marek Romanowski Prezes Grupy Kapitałowej Bomi S.A. - Wiemy, że aglomeracja trójmiejska jest bardzo silnie reprezentowana wśród osób odwiedzających witrynę a.pl. Z tego powodu mamy nadzieję, że będzie to jeden  z naszych najlepiej prosperujących sklepów internetowych - podkreśla Romanowski.

- Rozpoczynając działalność w nowym mieście klienci są zazwyczaj zdziwieni możliwością zakupu w sieci produktów szybko psujących się. Sprzedaż nawet najbardziej wymagających artykułów, takich jak mięso czy nabiał jest możliwa dzięki stosowaniu w delikatesach a.pl trzystopniowego procesu kontroli. Również transport zamówienia do klienta odbywa się w specjalnie zaprojektowanych kontenerach pozwalających utrzymać świeżość produktów - zapewnia Grzegorz Bielecki, wiceprezes w a.pl Internet S.A.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane