PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

W trzy miesiące Małpka Express uruchomiła 50 placówek

Autor: dlahandlu.pl 4 listopada 2014 11:44

W trzy miesiące Małpka Express uruchomiła 50 placówek

Ogólnopolska sieć sklepów Małpka Express liczy 350 placówek. Do końca roku, operator sieci - spółka Małpka S.A. planuje zarządzać około 400 sklepami na terenie całego kraju. - Obecnie pracujemy nad rozszerzeniem oferty gastronomicznej sieci. Testujemy wprowadzenie sałatek i jogurtów dostępnych na miejscu. Stopniowo wprowadzamy też ofertę świeżych kanapek - mówi Przemysław Mroczek, dyrektor departamentu marketingu Małpka SA.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy powstało ok. 50 nowych sklepów Małpka Express. Najwięcej z nich otwarto w województwie śląskim, m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Zabrzu, Brennej i Tarnowskich Górach oraz zachodniopomorskim i mazowieckim, gdzie sieć otworzyła po siedem placówek, z czego po cztery w stolicach województw - Szczecinie i Warszawie.

- W najbliższym czasie zamierzamy skupić się głównie na otwieraniu placówek w lokalizacjach high street'owych. Interesują nas tylko najlepsze lokalizacje - w ścisłych centrach miast i w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych - podkreśla Przemysław Mroczek, dyrektor departamentu marketingu Małpka S.A.

W ramach synergii ze sklepem internetowym Merlin.pl w sklepach Małpka Express powstały punkty odbioru Merlina, gdzie klienci mogą bezpłatnie odebrać zakupy zamówione na stronie sklepu internetowego oraz na miejscu skorzystać z oferty bestsellerów. W Strefie Małpka Cafe klienci mogą napić się gorącej kawy lub herbaty oraz zjeść ciepły posiłek na miejscu, m.in. frytki czy nugettsy.

Partnerami prowadzącymi sklep mogą zostać osoby, które prowadzą własny sklep i chcą dołączyć do sieci, jak również Ci, którzy dopiero myślą o otwarciu własnego biznesu. Nawiązanie współpracy z nie wymaga wkładu własnego.

Sieć oferuje asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • najemca 2014-11-19 22:38:02

  i na dodatek nikt telefonów nie odbiera,trzeba chyba do Poznania pojechać,tylko co to da..może i tam drzwi przed nosem zamkną....

 • najemca 2014-11-19 22:29:40

  wszystko ok.nowe sklepy powstają ,tylko czemu nie płacą tym od których wynajmują,dorabiają się na tych maluczkich,żenada ,taki majątek a najemcy czekają na czynsz

 • Michał 2014-11-05 12:59:08

  Marża dla ajenta jak w żabce 3%? Weksel in blanco? Też zapewne. Nie dziękuję nie jestem szaleńcem. Jak mi wiadomo w żabce system informatyczny sklepu czyli min magazyn zarządza sieć żabka. Czyli stany magazynowe otwarte dla każdego! Trzeba być idiotą i nieodpowiedzialnym człowiekiem by podjąć współpracę z tymi sieciami na ich warunkach.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,13

 • Śr

  6,40

 • Min

  3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane