W Warszawie otworzył się pierwszy w Polsce salon profesjonalnego przytulania

Autor: dlahandlu.pl 30 października 2017 11:28

W Warszawie otworzył się pierwszy w Polsce salon profesjonalnego przytulania fot, Przytulanie.pl


Sylwia Kalinowska i Magdalena Fiałkowska - założycielki salonu profesjonalnego przytulania "przytulanie.pl" postanowiły przeszczepić na polski rynek usługę, która funkcjonuje w takich krajach jak USA czy Wielka Brytania. Usługa skierowana jest nie tylko do singli czy osób samotnych, ale także tych, które pozostają w związkach.

Magdalena Fiałkowska: "W kodeksie naszych zasad na pierwszym miejscu znajduje się wzajemny szacunek i otwartość na emocje drugiego człowieka."

Sylwia Kalinowska: "Robimy wszystko, aby dać klientom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Przed sesją rozmawiamy, rozwiewamy wątpliwości, cierpliwie tłumaczymy, na czym polega nasza usługa. Dostosowujemy sesję do potrzeb osób, które nas odwiedzają, zależy nam, żeby czuły się tu po prostu dobrze."


Spotkania odbywają się w specjalnie przygotowanej przestrzeni, w relaksującej atmosferze. Podczas sesji, która trwa od 30 minut nawet do kilku godzin, klient znajduje się pod opieką profesjonalnego przytulacza. Przytulanie ma charakter platoniczny, jest pozbawione erotyki, klient i personel cały czas pozostają w ubraniu. Na spotkaniach zaspokajana jest potrzeba bliskości, akceptacji i czystego dotyku z drugim człowiekiem. 

Podczas przytulania organizm wytwarza oksytocynę, która ma właściwości relaksujące, obniża poziom napięcia i lęku. Przytulanie poprawia także działanie systemu nerwowego i odpornościowego, pozytywnie wpływa na pracę serca oraz reguluje ciśnienie krwi.


PRZYTULANIE.PL to pierwszy w Polsce salon profesjonalnego przytulania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Agata 2017-10-31 00:04:33

  Genialnie, cieszę się, że mieszkam w Waw to będę mogła się do nich zapisać :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,80

 • Min

  2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane