PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Warszawie powstanie kolejne centrum handlowe - Sky Park

Autor: dlahandlu.pl 11 maja 2012 13:11

W sąsiedztwie budowanej południowej obwodnicy Warszawy, przy Al. Krakowskiej, na wysokości Okęcia w Warszawie powstanie nowe centrum handlowe. Galeria Sky Park będzie miała 17 tys. mkw. powierzchni handlowej, a otwarcie jej pierwszej fazy planowane jest na koniec 2013 roku.

Galeria Sky Park, której inwestorem jest spółka SKY Park, jest zlokalizowana przy ul. Szyszkowej, w pobliżu realizowanej obecnie południowej obwodnicy Warszawy. W sąsiedztwie terenu inwestycji znajdują się już: Castorama, Decathlon oraz centrum K61 z hipermarketem Real, Media Markt i Meble Agata.
Obiekt będzie realizowany w dwóch fazach. W pierwszej, do użytku zostanie oddane 9 tys. mkw., w drugiej zaś, kolejne 9 tys. mkw. Projekt galerii zakłada budowę obiektu parterowego, z operatorem spożywczym na powierzchni 2 tys. mkw. i 25 sklepami o powierzchni od 100 do 600 mkw. Do dyspozycji klientów przeznaczony będzie także parking na ok. 285 miejsc.
Koncepcję architektoniczną Galerii Sky Park przygotował Marek Tryzybowicz z pracowni Bose International. Jest on odpowiedzialny m.in. za projekty takich wielofunkcyjnych zespołów handlowych jak Silesia w Katowicach, Bonarka w Krakowie czy Dworzec Kolejowy Poznań City Center.
Planowane rozpoczęcie budowy ma nastąpić w IV kwartale tego roku. Otwarcie Galerii Sky Park przewidywane jest na koniec 2013 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane