W Wielkiej Brytanii Amazon wystartował z dostawą tego samego dnia

Autor: wirtualnemedia.pl 20 października 2014 11:35

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii jako pierwsi w Europie mogą skorzystać z możliwości dostawy tego samego dnia towarów zakupionych w sklepie internetowym Amazon - podały wirtualnemedia.pl

 

Wielka Brytania to pierwszy kraj poza Stanami Zjednoczonymi, w których internetowy sklep Amazon wprowadził usługę „One day delivery", czyli dostawy produktów do klienta tego samego dnia, w którym dokonano zakupów. Istnieją jednak pewne warunki ograniczające jej dostępność.

Aby otrzymać towar tego samego dnia należy złożyć zamówienie do godziny 11.45. Odbiór jest możliwy po godzinie 16.00 w jednym z 500 sklepów na terenie Wielkiej Brytanii oznaczonych napisem „Pass my Parcel". Opcją dostawy tego samego dnia są objęte jedynie towary dostępne w magazynach Amazona położonych na terenie Wielkiej Brytanii.

Nowa usługa Amazona dla większości klientów sklepu jest dodatkowo płatna i kosztuje 4,99 funta. Z darmowej dostawy mogą skorzystać jedynie członkowie programu Amazon Prime, w którym członkostwo wiąże się opłatą w wysokości 99 dol. rocznie.

Jeżeli klient nie zdąży zakupić towaru do 11.45 może skorzystać z opcji ekspresowej dostawy. Nie otrzyma wówczas zakupów tego samego dnia, ale do południa nazajutrz. Ta usługa dostępna jest dla zamówień dokonanych do godziny 19.45 i dla członków Amazon Prime będzie darmowa do końca 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,89

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane