W Wodzisławiu Śląskim jeszcze w tym roku powstanie nowa galeria handlowa

Autor: www.dlahandlu.pl 29 stycznia 2014 09:42

Galeria Stara Kopalnia - taką nazwę otrzyma nowa galeria handlowa, która powstanie w Wodzisławiu Śląskim jeszcze w tym roku.

Galeria o powierzchni ok. 10 000 GLA zlokalizowana będzie przy ul. Marklowickiej, bezpośrednio przy drodze wiodącej do Katowic, a jednocześnie na trasie dojazdowej do węzła autostrady A1. Lokalizacja taka zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne dla mieszkańców całego powiatu wodzisławskiego, a jednocześnie łatwy dojazd dla klientów z Czech.
W strefie oddziaływania Galerii znajduje się ponad 160 tysięcy klientów powiatu wodzisławskiego oraz ok 100 tys. mieszkańców Czech.

- Budowa Galerii już się rozpoczęła. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z najemcami - mówi Michał Mazepa z MM Consulting. W Galerii znajdzie się m.in. wielosalowe kino, market spożywczy, market budowlany, drogeria, liczne sklepy z odzieżą, a także bogata strefa food-court. Otwarcie obiektu planowane jest na koniec 2014 r.

Budynek „Starej Kopalni" architektonicznie będzie nawiązywał do górniczych tradycji regionu. W nowoczesną bryłę budynku zostaną wkomponowane elementy związane z górnictwem. Wnętrze zaś i korytarze ozdobią górnicze pamiątki. Do dyspozycji klientów będzie również parking na ok 400 miejsc.

MM Consulting jest firmą specjalizująca się w komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym w obszarze nieruchomości komercyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • gornik 2014-01-29 10:19:06

  na chuj ta galeria

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  12,01

 • Min

  8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane