PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wagi multimedialne w Piotrze i Pawle

Autor: pr 24 października 2011 15:34

W Piotrze i Pawle w Józefosławiu zakończono właśnie proces wdrażania wag multimedialnych.

- Podstawową zasadą funkcjonowania sieci Piotr i Paweł jest troska o najwyższą jakość oferowanych produktów i obsługi klienta. Otwierając sklep w Józefosławiu szukaliśmy rozwiązań, które pozwolą nam tę zasadę spełnić. Seria wag XM okazała się najlepszym wyborem na rynku. (...).  Pomimo zaawansowania technologicznego korzystanie z nich nie wymaga specjalnych szkoleń i jest intuicyjne. Kolejnym atutem nowych wag jest ich bezawaryjność dodatkowo potwierdzona marką producenta. (...) - mówi Krzysztof Jeznach, kierownik sklepu Piotr i Paweł w Józefosławiu

Po raz pierwszy Uniscale wdrożyło nie tylko same wagi XM, ale i oprogramowanie specjalnie stworzone do ich obsługi. Wcześniej wagi mulitmedialne tej firmy wdrożono w sklepie sieci Bomi w Centrum Handlowym Klif w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • serwisant 2011-10-24 16:49:30

    Wagi Avery Berkel to porażka, Bizerba dużo lepsza. Mieliśmy w naszej sieci 2 wagi XM, żadna nie przetrwała roku, a serwis się "wypiął", już nie wspomnę o super multimedialnych na niezawodnym Linuxie, wciskasz 2 klawisze naraz i się wyświetlacze wieszają!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane