PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wagi multimedialne w stołecznym sklepie Bomi

Autor: dlahandlu.pl 21 grudnia 2010 20:20

W sklepie Bomi w CH Klif, w działach wędlin, serów oraz warzywniczym i piekarniczym pojawiły się innowacyjne wagi multimedialne Avery Berkel XM z kolorowymi wyświetlaczami.

Na ekranach wag, umieszczonych na wysokości wzroku klientów, każdy może przeczytać o nowych produktach, promocjach i ofertach specjalnych. Możliwe jest też drukowanie na paragonach różnych informacji dla kupujących.

- To nowoczesne rozwiązanie zostało dobrze przyjęte przez personel i klientów. Chwalą oni funkcjonalność i innowacyjność naszych wag multimedialnych - mówi Marek Romanowski, prezes Grupy Bomi. - Nowe wyposażenie idealnie wpasowuje się w naszą koncepcję delikatesów Bomi w Klifie, jako miejsca nowoczesnego, a zarazem przyjaznego klientom - podkreśla Romanowski.

Wagi posiadają wiele przydatnych funkcji, m.in. Value Max. Dzięki niej waga automatycznie koryguje błąd wyniku ważenia, spowodowany niedokładnym spoziomowaniem. Personel może również korzystać z funkcji automatycznego wyboru przycisku najczęściej ważonego produktu, co jest możliwe dzięki dynamicznemu odwzorowywaniu klawiatury na dotykowym ekranie.

Wagi Avery Berkel XM dostarczyła do sieci Bomi firma Uniscale Sp. z o.o. z Warszawy, wyłączny przedstawiciel Avery Berkel w Polsce.
Spółka Bomi planuje stopniowo wprowadzać kolejne wagi multimedialne także w innych sklepach.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane