PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Warimpex pod koniec przyszłego roku ruszy z budową CH Galaxy

Property News 3 kwietnia 2012 13:18

Austriacka grupa deweloperska Warimpex ma w planach budowę centrum handlowego Galaxy w Białymstoku. Przedsięwzięcie jest we wczesnej fazie planowania i w optymistycznej wersji jego realizacja ruszy pod koniec 2013 roku.

Białostocka inwestycja handlowa Warimpeksu czeka w kolejce do realizacji już od dłuższego czasu . - Na przestrzeni ostatnich lat rynek nowoczesnej powierzchni handlowej w Polsce poszedł mocno do przodu i teraz musimy jeszcze raz przeanalizować cały projekt. Rozważamy różne scenariusze, a możliwe kierunki rozwoju konsultujemy z władzami samorządowymi - mówi Alexander Jurkowitsch, członek zarządu spółki Warimpex.

Jeden z nich zakłada budowę centrum Galaxy wspólnie z partnerem branżowym. - Rozmawiamy z deweloperami wyspecjalizowanymi w tym segmencie nieruchomości komercyjnych - informuje Alexander Jurkowitsch. - Zastanawiamy się także nad wprowadzeniem nowych funkcji do projektu i budową w jego ramach np. hotelu - dodaje.

Przedstawiciel Warimpeksu podkreślił, że firma koncentruje się na segmencie hotelowym i biurowym, a centrum Galaxy w Białymstoku będzie ostatnim projektem handlowym firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane