PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Warka sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Autor: dlahandlu.pl 25 sierpnia 2010 21:11

Warka sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Należąca do Grupy Żywiec marka Warka została Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Umowa sponsorska, która będzie obowiązywać już od najbliższego meczu reprezentacji z Ukrainą (4 września br. w Łodzi), została podpisana na cztery lata.

Zgodnie z podpisaną właśnie umową Warka, jako Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski, będzie wspierała polską kadrę w czasie przygotowań do najważniejszej imprezy sportowej organizowanej w Polsce - EURO 2012 oraz w trakcie eliminacji do mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w 2014 r. w Brazylii.

Umowa, która została podpisana ze spółką Sportfive - wyłącznym przedstawicielem Polskiego Związku Piłki Nożnej w zakresie praw sponsorskich i marketingowych - obejmuje obecność reklamową Warki na tablicach informacyjnych wokół murawy podczas meczów Reprezentacji Polski oraz na boiskach treningowych. Logo sponsora będzie także obecne na meczach Reprezentacji Polski U-21.

Przeczytaj także:

Na podstawie tej samej umowy Warka zobowiązała się do wspierania rozgrywek Pucharu Polski, zostając Oficjalnym Sponsorem Pucharu Polski. Warka ma również prawo do wykorzystywania logo Reprezentacji Polski i jej wizerunku w swojej komunikacji marketingowej.

- Inwestujemy w polską piłkę konsekwentnie od wielu lat. Fakt sponsorowania Reprezentacji Polski jest dowodem, że mocno wierzymy w możliwości polskich piłkarzy i chcemy ich aktywnie wspierać. Już za niecałe dwa lata będziemy mieli szansę na własne oczy przekonać się, dokąd te zmiany nas zaprowadzą. Będziemy świadkami najważniejszego wydarzenia sportowego w polskiej historii - EURO 2012. Chcemy, by Warka była obecna w tych ważnych dla polskiej piłki momentach - powiedział Xavier Belison, prezes Grupy Żywiec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane