PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wars Express na dworcu Warszawa Centralna

Autor: www.dlahandlu.pl 8 listopada 2013 14:03

Kolejny lokal WARS Express w Warszawie. Choć zlokalizowany jest na Dworcu Warszawa Centralna, u zbiegu Al. Jerozolimskich i ul. Emilii Plater, to ma przyciągać nie tylko podróżnych.

W ofercie WARS Express, prócz takich dań jak popularna jajecznica, żurek czy piada, które znają pasażerowie pociągów, będą również ulubione przekąski (zapiekanki, hot-dogi, grillowane kanapki) oraz świeże soki wyciskane z warzyw i owoców. 

Pierwszy lokal WARS Express został otwarty na dworcu Warszawa Wschodnia 12 stycznia br., w planach jest udostępnienie na początku przyszłego roku kolejnych lokali, między innymi w Radomiu i Krakowie. Docelowo planowana sieć lokali gastronomicznych WARS Express obejmie swoim zasięgiem całe terytorium Polski - 25 największych i najważniejszych dworców kolejowych w Polsce.

WARS Express jest konceptem unikalnym dla gastronomii dworcowej. Powierzchnia nowych punktów będzie uzależniona od dostępnych lokalizacji oraz natężenia ruchu na dworcach. Pierwsze lokale WARS Express będą prowadzone przez pracowników spółki, kolejne prowadzone będą na zasadzie franczyzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane