Wars rozważa rozwój sieci gastronomicznej poza dworcami

www.portalspozywczy.pl 25 czerwca 2014 11:08

- Nie wykluczamy rozwoju sieci gastronomicznej - pod inną marką - w innych miejscach niż dworce. Pracujemy nad takimi konceptami, obserwujemy rynek i liczymy koszty związane z ewentualnymi inwestycjami. Jeśli zaistnieje taka możliwość to oczywiście rozszerzymy działalność, ale na pewno pod inną marką niż Wars - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Paweł Dudek, prezes spółki Wars SA.

Obecnie Wars SA, poza wagonami gastronomicznymi, posiada sieć czterech stacjonarnych barów ulokowanych na dworach kolejowych (dwa w Warszawie - Warszawa Centralna i Wschodnia - oraz po jednym w Krakowie i Radomiu.
- Rozmawiamy w tej chwili z PKP o możliwościach lokalowych na dworcach, które są po modernizacji (np. Poznań czy Katowice) oraz tych, które są lub będą wkrótce remontowane. Chcemy, aby w każdym dużym mieście działał Wars Express. Mam na myśli dworce, do których przyjeżdżają pociągi PKP Intercity - tak, aby pasażerowie mogli skorzystać z naszej oferty przed, po i/lub w trakcie podróży - mówi Paweł Dudek.
Jak podaje, strategia spółki Wars przewiduje docelowo 20-25 punktów. - To oczywiście zależy od postępów prac modernizacyjnych na dworcach oraz od warunków najmu poszczególnych lokali. Nie mamy u PKP promocyjnych warunków i nie jesteśmy traktowani inaczej niż każdy inny najemca powierzchni - mówi prezes.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    4,77

  • Min

    2,89

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane