PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Warszawa czeka na nowe centra handlowe

Property News 22 września 2017 14:05

Biorąc pod uwagę fakt, iż w Warszawie na 1000 mieszkańców przypada jedynie 440 mkw. powierzchni handlowej, a siła nabywcza jest najwyższa w Polsce, okazuje się, że na tutejszym rynku jest jeszcze wiele miejsca na modernizacje oraz powiększenie powierzchni handlowej - mówi Iain Leyden, dyrektor regionalny w firmie Europtima.

Niedawno ukończono budowę Galerii Północnej, która jest największym centrum handlowym otwartym na rynku w ciągu ostatnich dziesięciu lat – jej powierzchnia wynosi ponad 60 000 mkw. Kolejnym takim obiektem będzie Galeria Młociny, która zostanie otwarta przez Echo w przyszłym roku.

- Oczywiście już istniejące centra handlowe nie stoją w miejscu. W wielu różnych centrach handlowych w całym mieście przeprowadzane są remonty i modernizacje. Jako przykład można podać galerię Arkadia, która jest stale modernizowana przez Unibail Rodamco. Inne obiekty to Centrum Handlowe Janki, powiększane i odnawiane przez Cromwell Investments, a także Promenada i Reduta, których rozbudowę szykuje grupa Atrium - mowi Iain Leyden, dyrektor regionalny w firmie Europtima.

więcej na www.propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane