Warszawa z 50 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej

Autor: naszemiasto.pl 7 września 2015 15:32

Nowe obiekty i rozbudowane starsze galerie to inwestycje, które zakończą się jesienią w Warszawie. Przygląda się im naszemiasto.pl. Tylko do końca br. przybędzie w stolicy prawie 50 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej, a w kolejnych latach prawie 200 tys. mkw.

Jesienią, do 77 tys. mkw. powiększy się Wola Park, zajmując trzecią pozycję na liście największych warszawskich centrów handlowych, za Arkadią i Parkiem Handlowym Targówek. 16 września, nowe lokale handlowe zaprezentuje Factory Ursus.

Ferio Wawer zadebiutuje w dawnej fabryce aparatów elektrycznych w Międzylesiu. Ruszy też Centrum Modo, koncept modowego centrum zakupowego. Najmniejsza z nowo powstających inwestycji, Plac Vogla otwarta zostanie na Wilanowie.

Trwa też budowa kolejnych obiektów. Są to: Galeria Wilanów, Galeria Północna na Białołęce, remontowany CEDET oraz Hala Koszyki w Śródmieściu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • marti 2015-09-08 14:25:19

    i dobrze że galerie powstają ale w miejscach gdzie faktycznie są potrzebne. tak jak na białołęce czy wilanowie gdzie coraz więcej ludzi mieszka więc taka galeria to jest podstawa

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane