Warszawiacy tłumnie powitali Galerię Północną

Autor: pr/dlahandlu.pl 15 września 2017 16:58

Warszawiacy tłumnie powitali Galerię Północną fot. materiały prasowe

Prawie 65 000 warszawiaków przybyło 14 września, na wielkie otwarcie Galerii Północnej. Pierwsze centrum handlowe na Białołęce aż do północy witało klientów rabatami i ofertami promocyjnymi oraz licznymi atrakcjami.

– Przez cały czas przygotowań do otwarcia Galerii Północnej czuliśmy, że obiekt wzbudza bardzo duże zainteresowanie, a wczorajsza inauguracja to potwierdziła. Pierwsze komentarze naszych gości pokazują, że wpisaliśmy się w oczekiwania klientów. W mediach społecznościowych pojawiło się dużo pozytywnych opinii dotyczących architektury Galerii Północnej, jasnych, otwartych przestrzeni i ogrodu na dachu. Klienci chwalili czas spędzony na food courcie, rozwiązania zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi oraz nowe marki, które debiutują w Galerii Północnej. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się sklepy sieci Hamleys oraz Homla – komentuje pierwszy dzień działalności obiektu Agnieszka Nowak, Dyrektor Galerii Północnej.

Galeria Północna wnosi na Białołękę zupełnie nową ofertę handlowo-usługową, niedostępną do tej pory w północno-wschodnich rejonach Warszawy. Pierwszego dnia ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyły się m. in. sklepy z elektroniką – RTV EURO AGD i iSpot oraz pierwszy w Polsce sklep brytyjskiej sieci Hamleys. Oblężenie przeżywały sieci debiutujące na warszawskim rynku Newbie i Homla oraz sklepy znanych marek odzieżowych i obuwniczych, w których najnowsze kolekcje dostępne są z atrakcyjnymi rabatami. Goście chętnie odwiedzali także ogród na dachu oraz korzystali z licznych animacji zlokalizowanych na terenie Galerii Północnej. kterze sportowo-ekologicznym. 

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji
w północno-wschodniej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która została oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane