Warszawski Klif zostanie wyremontowany

Autor: www.dlahandlu.pl 14 sierpnia 2012 10:38

Na zlecenie właściciela Klifu Warszawa, pracownia Grupa 5 Architekci przygotowała projekt modernizacji elewacji warszawskiego centrum.

Do jej wykonania zostaną zastosowane, po raz pierwszy w Polsce, specjalne płyty wykonane z żywicy akrylowej i minerałów naturalnych. Niektóre panele będą wykonane ze szkła i podświetlone.

Prace nad przebudową elewacji Klifu Warszawa powinny zostać zakończone do końca września 2012 roku. Modernizajca fasady centrum to pierwszy etap remontu - w następnej kolejności zostanie odświeżone wnętrze centrum.

Centrum Handlowe Klif Warszawa mieści się przy ul. Okopowej 58/72. Galeria została wybudowana w 1999 roku i była jednym z pierwszych centrów handlowych w Warszawie. Powierzchnia najmu (GLA) jest równa 18 tysięcy metrów kwadratowych. Dla klientów dostępny jest parking na 850 samochodów. W Centrum Handlowym Klif Warszawa znajduje się 107 najemców. Właścicielem obiektu jest firma Paige Investments sp. z o.o. należąca do PBW Real Estate Fund N.V. Firmą zarządzającą galerią jest BNP Paribas Real Estate Advisory oraz Property Management Poland sp. z o.o. Za komercjalizację centrum handlowego odpowiada Jones Lang LaSalle.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane