Warszawski Sznyt - nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

Autor: pr 29 listopada 2016 13:05

Senatorska Investment, właściciel zlokalizowanego na Starym Mieście biurowca Plac Zamkowy – Business with Heritage, pozyskała kolejnego najemcę. Firma “Restauracje Krawczyk” – ogólnopolski właściciel restauracji - otworzy tu dwupoziomowy lokal o nazwie “Warszawski Sznyt”.

Spółka “Restauracje Krawczyk” wynajęła największy lokal usługowy oferowany przez Plac Zamkowy – Business with Heritage, o powierzchni 602 m2, znajdujący się na dwóch kondygnacjach budynku z widokiem na plac Zamkowy. Już w marcu 2017r, restaurator otworzy tu swoją flagową, dwupiętrową restaurację “Warszawski Sznyt”.

Według koncepcji restauratora, na dolnym poziomie znajdzie się nowatorski steakhouse z międzynarodowym menu.Tematem przewodnim kuchni serwowanej na pierwszym pietrze będzie “tradycja polska”. Szefem kuchni w “Warszawski Sznyt” jest Paweł Kałuski.

Plac Zamkowy - Business with Heritage to czterokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy klasy A+, zaprojektowany przez pracownię architektoniczną RKW Rhode Kellermann Wawrowsky, o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 5 680 mkw. Do dyspozycji najemców oddano 1 626 mkw. przestrzeni usługowo–handlowej na poziomie parteru oraz pierwszego piętra od strony placu Zamkowego, oraz 3 851 mkw. powierzchni biurowej, znajdującej na wyższych kondygnacjach. Dodatkowo pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy parking podziemny na 27 miejsc.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,18

  • Śr

    4,68

  • Min

    3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane