PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Warszawskie dzielnice w kampanii piwa Królewskie

Autor: pr 4 marca 2016 11:20

Ruszyła aktywacja marki Królewskie, jednej z najsilniejszych marek regionalnych w kraju. Lokalne piwo o prawdziwie warszawskich korzeniach rozpoczęło kampanię, w której główną rolę grają dzielnice miasta i ich indywidualny charakter.

W nowej kampanii marka zwraca się bezpośrednio do mieszkańców i zaprasza do opowiedzenia o miejscach, które są unikalne i warte poznania, a przede wszystkim pozwalają im dobrze się czuć w swojej dzielnicy. Królewskie wspólnie z mieszkańcami tworzy właśnie nieoficjalną mapę Warszawy widzianej oczami jej mieszkańców.

Na stronie internetowej pod adresem www.mojawawa.krolewskie.pl ruszył konkurs, w którym warszawiacy zgłaszają swoje wyjątkowe, często sekretne miejsca Warszawy. Konkurs rozpoczął się 1 marca 2016 r. i potrwa 9 tygodni. Główną nagrodą jest lot widokowy nad Warszawą.

- Królewskie jako lokalna marka, stara się być zawsze blisko swoich konsumentów, dlatego w naszej akcji zapraszamy do odkrywania oblicza stolicy, którą znają tylko jej mieszkańcy. – mówi Anna Paciejewska, Kierownik Marki Królewskie - Wiemy z badań, że warszawiacy kochają Warszawę, ale szczególnie mocno utożsamiają się ze swoimi dzielnicami i te najlepiej znają. Królewskie jako najbardziej warszawskie piwo z autentycznymi stołecznymi korzeniami, wspólnie z mieszkańcami chce pokazać, że Warszawa to dużo więcej, niż Pałac Kultury i Kolumna Zygmunta.

W nowej kampanii Królewskie przedstawia się konsumentom bardzo lokalnie. Kreacje są dedykowane poszczególnym dzielnicom i ich symbolom. Konsumenci mogą zobaczyć, jak najbardziej warszawskie piwo widzi siebie na Żoliborzu, Ochocie czy Pradze. W kampanii zostało wykorzystanych 18 warszawskich kreacji. Powstała też kreacja dedykowana konsumentom spoza Warszawy.

Za kreację odpowiada agencja JUST, działania w kanale digital prowadzi Point of View, planowaniem i zakupem mediów zajmuje się MediaVest, a PR prowadzi agencja ROOTS PR.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Bolek 2016-03-23 09:32:21

  Ta kampania jest genialna!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,96

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane