Wawel sprzeda w Biedronce swoje marki, ale sieć prowadzi przetarg na dostawy słodyczy marki własnej

Autor: radiozet.pl 19 stycznia 2017 20:23

Jeronimo Martins, właściciel Biedronki, wydał oświadczenie na temat negocjacji z firmą Wawel ws. sprzedaży ich wyrobów cukierniczych – podaje Radio Zet.

Jak poinformował Jeronimo Martins, właściciel Biedronki, pomiędzy tą spółką a spółką Wawel została na ten rok zawarta umowa dotycząca dostaw produktów. Produkty firmy Wawel będą zatem dostępne w ofercie Biedronki. Szczegóły umowy objęte są tajemnicą handlową.

Jak dodano, jednocześnie prowadzony jest proces przetargowy na dostawy produktów marek własnych w tej samej kategorii, produkowanych na zamówienie sieci Biedronka. – Przy wyborze dostawców tych produktów kierujemy się przede wszystkim otwartością na preferencje i oczekiwania klientów Biedronki. Naszym nadrzędnym celem jest zaoferowanie konsumentom, w atrakcyjnej cenie, słodyczy najwyższej jakości, zarówno pod względem smaków, składów, jak i opakowań. Na tym etapie rozważamy współpracę w tym zakresie z kilkoma krajowymi dostawcami, jednakże do momentu zakończenia rozmów nie możemy komentować ich przebiegu – czytamy w oświadczeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane