Wdrożenie nowej strony responsywnej przyniosło Ekoj.pl duży wzrost odwiedzin

Autor: pr, dlahandlu.pl 7 lipca 2015 09:26

Od początku lipca klienci sklepu ze zdrową żywnością Ekoj.pl mogą dokonywać zakupów mobilnych poprzez nową stronę responsywną.

Ekoj.pl to internetowe delikatesyskupiające się na dostarczaniu ekologicznych produktów spożywczych głównie na terenie Poznania i okolic. Firma posiada samochód chłodnię, którym dostarcza zakupy do klientów. Realizuje także sprzedaż wysyłkową żywności, przede wszystkim trwałych produktów bio takich jak bakalie, makarony, mąki, soki, czy oleje.

Ponad 30% zamówień w sklepie Ekoj.pl dokonuje się mobilnie. To więcej niż średnia dla całego rynku e-commerce. Wdrożenie strony responsywnej pozwala klientom sklepu zaoszczędzić czas i zapewnia wygodę zakupów. Przy coraz większym zainteresowaniu zdrową żywnością, wprowadzenie tej zmiany daje dużą przewagę konkurencyjną na rynku ekologicznych produktów spożywczych.

Przeczytaj także:

Od wprowadzenia, czyli około tygodnia sklep Ekoj.pl odnotował już 2 proc. wzrost unikalnych odwiedzin na urządzeniach mobilnych. W tym czasie klienci dokonali aż o 300 proc. więcej zakupów za pomocą smartfonów i tabletów. Uwzględniając początek okresu wakacyjnego to bardzo dobry wynik z tendencją wzrostową.

Prace nad nową stroną trwały około 3 miesięcy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ekonsulting 2015-07-13 21:08:55

    Responsive web design:

    artmetic.pl

  • Mertis 2015-07-07 13:03:14

    Ja mogę polecić sklep pure green, jest tam sporo kiełków i kiełkownic. Ceny są różne ale warto tam zajrzeć.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane