We wrocławskim N-Parku będzie sklep Piotr i Paweł. Otwarcie planowane za rok

Autor: dlahandlu.pl 22 listopada 2017 11:56

Marki Piotr i Paweł oraz KIK zajmą łącznie blisko 2 tys. mkw. powierzchni w parku handlowym wygodnych zakupów N-Park przy ul. Maślickiej we Wrocławiu. Planowane otwarcie centrum, którego inwestorem jest Napollo, to czwarty kwartał 2018 r.

N-Park przy ul. Maślickiej to drugi park handlowy pod tą marką we Wrocławiu – pierwszy zostanie otwarty 23 listopada tego roku przy ul. J. Gagarina. Przy centrum na ul. Maślickiej zaplanowane są parking naziemny oraz stacja benzynowa, której operatorem będzie Orlen. W sąsiedztwie powstaje również sklep DIY.

Supermarket Piotr i Paweł zajmie powierzchnię ok 1,2 tys. mkw. Piotr i Paweł to jedyna tak duża polska sieć supermarketów, jest powszechnie znana w całej Polsce i posiada sklepy w każdym województwie. Oferuje artykuły spożywcze, chemiczne i drobny sprzęt AGD.

Z kolei na powierzchni ok. 700 mkw. zostanie otwarty sklep sieci KIK. Kolekcje marki to propozycje ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci na każdą porę roku. W ofercie sklepu znajdują się również akcesoria dekoracyjne i artykuły gospodarstwa domowego oraz tekstylia domowe. KiK to jedna z wiodących sieci detalicznych w Europie i jedna z najszybciej rozwijających się. Obecnie pod szyldem KiK działa niemal 3 500 sklepów na terenie 9 państw: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

- Koncept N-Park to wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta. Obiekt przy ul. Maślickiej powstaje w otoczeniu osiedli mieszkaniowych - do 10 minut drogi mieszka ponad 33 tys. osób. Na powierzchni najmu 5,2 tys. mkw. zaplanowanych jest ok. 14 lokali. Obok supermarketu Piotr i Paweł oraz sklepu KIK przewidziane są tu: salon z elektroniką, drogeria, apteka, sklepy odzieżowe, fitness, usługi oraz gastronomia – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w Napollo.

N-Park przy ul. Maślickiej posiada pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie realizacji zaplanowane jest na pierwszy kw. 2018 r. Obecnie trwa przetarg na generalnego wykonawcę.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem centrum handlowego Galeria Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, która zostanie otwarta w pierwszym kw. 2018 r. Obecnie rozwija w całym kraju nowy format obiektów handlowych typu convenience pod wspólną marką N-Park, która zastąpiła format Centrum Zakupów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane