PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Wędliniarska grupa zakupowa wdrożyła system ERP

Autor: dlahandlu.pl 5 lutego 2015 11:03

Działające w Grupie Multifood Śląskie Centrum Dystrybucji Mięsa, Wędlin i Drobiu Markus wdrożyło system ERP Navireo firmy InsERT.

Przedsiębiorstwo zyskało narzędzie wspomagające pracę działu handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży mięsnej.
- System ułatwia nam m.in. efektywne zarządzanie sprzedażą oraz finansami i księgowością, obniżanie kosztów pracy i zwiększanie konkurencyjności - mówi Wojciech Szkarłat, dyrektor zarządzający FH Markus.
Nowe oprogramowanie usprawnia proces rozbioru mięsa według zdefiniowanych składników oraz automatyzuje tworzenie odpowiednich dokumentów. Navireo umożliwia generowanie faktur sprzedaży i dokumentów wydań zewnętrznych w formatach PDF i EPP oraz ich wysyłkę poprzez e-mail. System obsługuje wszystkie dokumenty handlowe, zapewnia wyszukiwanie towarów i kontrahentów oraz przypisywanie im indywidualnych cen. Umożliwia ewidencjonowanie dokumentów zakupu, kontrole wydań wraz z wstawionymi automatycznie opakowaniami oraz dostęp do historii rozliczeń. Pomaga w określaniu ilości poszczególnych towarów potrzebnych do zamówienia.
Za pomocą Navireo możliwe jest tworzenie, definiowanie i wyliczanie szeregu sprawozdań finansowych i deklaracji skarbowych oraz innych sprawozdań, zestawień i raportów.

Wdrożenie systemu Navireo w Centrum Dystrybucji Markus przeprowadziła firma 4COM.
Śląskie Centrum Dystrybucji Mięsa, Wędlin i Drobiu Markus jest organizacją handlową z siedzibą w Jaworznie i oddziałem w Rudzie Śląskiej. Firma działa w grupie Multifood, jednej z największych grup zakupowych w Polsce, wspierając markę Swojscy. Markus oferuje ponadto ok. 1500 pozycji wędlin i mięsnych przetworów.
Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Waldek 2015-08-25 13:52:48

  Jeżeli chodzi o branże mięsną to osobiście polecam Comarch ERP XL i firmę wdrożeniową Graphcom, która oprócz systemu ERP jest w stanie dostarczyć każde rozwiązanie usprawniające procesy, np rejestrator produkcji. WIęcej informacji na stronie firmy: graphcom.pl/produkcja-i-dystrybucja-miesna/kompletowanie-zamowien

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,40

 • Śr

  4,43

 • Min

  2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane