Według analityków Eko Holding powinno skupić się na detalu

Autor: portalspozywczy.pl 10 września 2011 10:07

Zdaniem analityków giełdowych w związku z tym, że Eko Holding jest ciągle stosunkowo niewielką spółką powinien skupić się na swoim podstawowym biznesie, czyli rozwoju sieci detalicznych - Eko i Rabat. W momencie gdy spółka osiągnie odpowiednią skalę będzie mógła pomyśleć o rozwoju dystrybucji i obsłudze niezależnych sklepów działających na rynku - pisze portalspozywczy.pl.

Krzysztof Gradecki, prezes Eko Holding pytany, czy spółka planuje rozwój dystrybucji żywności np. poprzez przejęcia w innych regionach kraju stwierdził, że nie zapadła jeszcze decyzja w tej sprawie. - Rovita została przejęta w konkretnym celu, aby zapewnić obsługę logistyczną sklepów Eko i Rabat. Jeszcze za wcześnie aby mówić o dalszym rozwoju dystrybucji żywności, będziemy się tej kwestii przyglądać.
Witold Jękot, prezes zarządu Rovita S.A., stwierdził jedynie, że szkoda byłoby marnować potencjał dystrybucyjny, który wnosi Rovita do Grupy. Jednocześnie zaznaczył, że dalszy rozwój dystrybucji będzie zależał od decyzji władz Eko Holdingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,50

  • Śr

    7,33

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane