Weindich wykreuje na Food Show strefę Food Tech

Autor: dlahandlu.pl 6 lutego 2017 14:23

Firma Weindich, partner i wystawca Food Show 2017 stworzy w trakcie wydarzenia strefę Food Tech, w ramach której będą prezentowane maszyny oraz urządzenia dla sektora HoReCa i gastronomii przemysłowej.

Na powierzchni 300 mkw. będzie można zobaczyć rozwiązania technologiczne i sprzęt wykorzystywany na co dzień przez restauracje, kawiarnie, firmy cateringowe, sklepy spożywcze czy miejsca typu food corner. Ponadto, w bezpośrednim sąsiedztwie Food Tech i stoiska Weindich zlokalizowana będzie strefa live cooking pod marką Centrum Kulinarne, której firma jest właścicielem. W Centrum Kulinarnym będzie można zobaczyć szereg pokazów kulinarnych, podczas których znani szefowie będą prezentować ciekawe techniki gotowania i przygotowywać niezwykłe dania.
W ramach strefy Food Tech Weindich pokaże szeroką ofertę sprzętu i wyposażenia obiektów restauracyjno-hotelowych a także drobnego sprzętu AGD z możliwością jego zakupu na ponad 100 metrowej powierzchni ekspozycyjnej i udzieli fachowego doradztwa w zakresie urządzenia i wyposażenia zaplecza kuchennego.
Weindich Sp. J. jest firmą rodzinną, z 100% polskim kapitałem. Firma powstała w 1990r. i jest znana na rynku jako dostawca maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, a także do branży gastronomicznej i przemysłu spożywczego. Od lat wyposaża w specjalistyczny sprzęt największe zakłady mięsne i przetwórnie, a także małe i duże lokale gastronomiczne oraz obiekty hotelowe. W ramach Centrum Kulinarnego firma prowadzi szkolenia, warsztaty, pokazy kulinarne dla szefów kuchni, amatorów gotowania, a także placówek oświatowych.
Food Show odbędzie się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Pierwszego dnia – podczas sesji tematycznych – będziemy debatować o trendach na rynku żywności i perspektywach rozwoju przetwórstwa i handlu. Drugi dzień dyskusji poświęcony będzie gastronomii. Poruszymy takie tematy, jak: polska gastronomia wobec wyzwań ekonomicznych i prawnych, rynek kawiarni, cukierni i lodziarni, różne oblicza gastronomii w Polsce, zarządzanie w biznesie restauracyjnym, design w lokalach , nowoczesne technologie w HoReCa.
CHCESZ POZNAĆ CAŁY PROGRAM I SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE FOOD SHOW 2017 - WEJDŹ NA WWW.FOODSHOW.PL.
Na stronie internetowej Food Show można już dokonać rejestracji na to unikatowe wydarzenie łączące kulinaria, branże spożywczą i gastronomiczną. Zarejestruj się już dziś

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane