Wejście Stokrotki w e-commerce może się opóźnić

www.portalspozywczy.pl 30 listopada 2015 11:55

Projekt sklepu internetowego Stokrotki zostanie zrealizowany, choć prawdopodobnie jeszcze nie w 2016 roku – zapewnia Dariusz Kalinowski, prezes Emperii Holding i sieci Stokrotka.

- Projekt zostanie zrealizowany, ale nie wiadomo, czy znajdzie się już w budżecie na 2016 rok – mówi Dariusz Kalinowski w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl.

Jak podkreśla, sprzedaż internetowa produktów FMCG to nie jest działalność, na której się zarabia. – Chcemy jednak z taką działalnością ruszyć, zdobyć doświadczenie, być w tym rynku – mówi.

Zapewnia, że projekt jest już dość zaawansowany. - Potrzebujemy już bardzo niewiele aby go zrealizować. Największym problemem będą zmiany w wewnętrznych systemach informatycznych spółki, przygotowanie całej infrastruktury i przygotowanie dostaw – mówi. Dodaje, że w przypadku Stokrotek, dostawy odbywałyby się prawdopodobnie ze sklepów.

Natomiast przygotowanie bazy produktów nie powinno być problemem. – Jest już uzgodnione, kto mógłby to dla nas zrobić – zapewnia Dariusz Kalinowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane