PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wezyr wprowadza balsamy do prania z funkcją SPA

Autor: produkty 27 czerwca 2012 12:32

Wezyr wprowadza balsamy do prania z funkcją SPA

Marka WEZYR rozszerza gamę produktów w kategorii środków do prania tkanin.

Receptury nowych WEZYRÓW zostały oparte o najnowsze technologie efektu SPA dla tkanin. Zawarte w nich specjalne środki zapobiegają pojawianiu się oznak starzenia włókienniczego. Pomagają zachować nowy wygląd tkanin mimo powtarzanego cyklu prania i suszenia. Odmładzają wygląd ubrań poprzez usuwanie zmechaceń, i zapobieganie ich ponownemu powstawaniu, zachowywanie intensywności i czystości oryginalnych kolorów.

Nowe Wezyry z efektem SPA przywracają oryginalną elastyczność tkanin. Dodatkowo zawarte składniki zmiękczają wodę, powodując po wypraniu mniej zagnieceń na tkaniach. Dzięki swoim właściwościom lepiej zapobiegają ponownemu osadzaniu się brudu. Posiadają właściwości antystatyczne. Szybko i dokładnie rozpuszczają się w wodzie dzięki czemu działanie na plamy odbywa się już w pierwszej fazie prania. Skutecznie piorą w różnych temperaturach nie pozostawiając smug ani osadów sprawiających nieprzyjemne wrażenie „lepkości". Starannie dobrane kompozycje zapachowe pozostawiają na wypranych tkaniach przyjemny, długotrwały zapach.

Jedno opakowanie Wezyr Super Koncentrat (490ml) wystarcza na 14 prań.

Kompletna linia skoncentrowanych żeli i balsamów dostępna w sprzedaży już od 09 lipca 2012 r.

Silne wsparcie marketingowe, które zostało przygotowane na drugie półrocze 2012r. dla nowej linii Wezyrów zaplanowane wielotorowo w podziale na kanały dystrybucyjne oraz aktywne działania skierowane do konsumentów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane