Wiceprezes piekarni Nowel w kampanii Lidla promującej koncept „Chrupiące z pieca” (video)

Autor: dlahandlu.pl 4 września 2017 12:56

3 września ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa Lidl Polska „Chrupiące z pieca” z udziałem Michała Zajezierskiego, wiceprezesa zarządu piekarni Nowel Sp. z o.o. Kampania promująca wysokiej jakości pieczywo wypiekane w Polsce prowadzona jest w telewizji, prasie, radiu oraz nośnikach OOH w największych miastach Polski.

Osią kampanii są dwa 30-sekundowe spoty telewizyjne oraz radiowe. Spoty emitowane są na antenach głównych stacji telewizyjnych: TVP, TVN, Polsat oraz tematycznych. Materiały teaserowe pojawiły się również w internecie, mediach społecznościowych oraz w sklepach.

„Chrupiące z pieca” to koncept wprowadzony w sieci sklepów Lidl już w 2011 r., kiedy wdrożono strefy odpieku pieczywa we wszystkich sklepach na terenie kraju. W myśl idei „Chrupiące z pieca” Lidl Polska zapewnia różne rodzaje pieczywa bez konserwantów i ulepszaczy. Głównym dostawcą pieczywa do odpieku dla Lidla jest piekarnia Nowel Sp. z o.o. z Legionowa specjalizująca się w produkcji pieczywa mrożonego.

Zabacz spot: – Bohaterem kampanii „Chrupiące z pieca” jest pieczywo, chrupiące kajzerki i pachnący chleb żytni, który codziennie dostarczamy do sieci handlowych w całej Polsce i Europie. Jako firma rodzinna, produkująca pieczywo od czterech pokoleń wiemy, że klienci poszukują wysokiej jakości produktów bez konserwantów, a dodatkowo zawsze świeżych, chrupiących, o zapachu przypominającym smaki dzieciństwa. Potwierdzeniem jakości naszych produktów są certyfikaty clean label, dowodzące,
że do produkcji pieczywa nie używamy żadnych substancji konserwujących czy polepszaczy smaku. Polegamy na polskich, dobrych składnikach i sprawdzonych dostawcach. Dlatego chleb, który trafia z półek sieci takich, jak Lidl prosto na polskie stoły, wykonany jest z dosłownie kilku podstawowych składników – mówi Michał Zajezierski, wiceprezes zarządu Nowel.
Michał Zajezierski, wiceprezes zarządu Nowel Sp. z o.o., który występuje w kampanii „Chrupiące z pieca” na co dzień odpowiada za obszary związane z rozwojem firmy. Koordynuje procesy produkcyjne, a także działania inwestycyjne spółki, w tym finansowanie inwestycji.
Za produkcję kampanii odpowiada GPD Agency. Planowaniem i zakupem mediów dla Lidl Polska zajmuje się dom mediowy Havas Media.

Historia Nowel sięga 1925 roku. Od 10 lat firma jest obecna na rynku pieczywa mrożonego,
a od 2010 roku produkuje wyłącznie wyroby tego typu. Odbiorcami piekarni są czołowe sieci handlowe w kraju. Zakłady produkcyjne mieszczą się w podwarszawskim Legionowie i Michałowie Reginowie. W zeszłym roku przychody firmy wyniosły ok. 140 mln zł. Właścicielem i prezesem zarządu Nowel jest Elżbieta Zajezierska.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,51

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane