Więcej LPP w Bonarka City Center

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 6 sierpnia 2013 11:10

LPP i Bonarka City Center zakończyły negocjacje pakietu umów najmu dotyczących powiększenia obecnych lokali sieci oraz otwarcia nowych sklepów.

- Już jesienią tego roku klienci Bonarki będą mogli korzystać z powiększonej oferty marek należących do LPP. Firma postanowiła zdecydowanie wzmocnić swoją obecność w naszym centrum, zarówno poprzez powiększenie już istniejących sklepów, jak również otwierając dwa nowe salony. Stałe powiększanie oferty dostępnych w Bonarce marek jest kluczowym elementem realizowanej przez nas strategii rekomercjalizacji. W tym kontekście tak duża transakcja jest bardzo dobrym sygnałem dla obecnych i przyszłych najemców - stanowi wyraz uznania dla handlowego potencjału Bonarki na tle rynku - komentuje Natalia Pradelska, Country Leasing Director, TriGranit Management.

Zgodnie z zapisami nowych umów LPP powiększy istniejące już sklepy marek CROPP i MOHITO. Każdy z lokali dysponować będzie teraz powierzchnią powyżej 500 mkw. Firma zdecydowała się także otwarcie drugiego salonu RESERVED na terenie Bonarki. Sklep o powierzchni ok. 860 mkw. otwarty zostanie na parterze galerii. Jesienią w Bonarce zadebiutuje także marka SINSAY. Salon o powierzchni ponad 420 mkw., mieścić się będzie na pierwszym poziomie galerii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,73

  • Min

    2,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane