Większy McDonald's w rozbudowanych „Ogrodach"

Autor: www.dlahandlu.pl 5 marca 2013 10:43

Sieć McDonald's podpisała umowę najmu w rozbudowywanym Centrum Handlowym „Ogrody" w Elblągu, którego inwestorem jest CBRE Global Investors. Restauracja sieci obecna w istniejącym centrum, po rozbudowie znajdzie się w nowej strefie restauracyjnej. „Ogrody" są już skomercjalizowane w 60 proc. Ponowne otwarcie obiektu po rozbudowie i modernizacji planowane jest na 2014 r.

McDonald's posiada w Polsce 304 restauracje w ponad 120 miastach, zatrudniając ponad 16 000 pracowników i obsługuje pół miliona klientów każdego dnia. Od kilku lat sieć realizuje kompleksowy program zmiany wystroju swoich restauracji w Europie. Nowy lokal w „Ogrodach" zostanie zaprojektowany przez specjalistów od wzornictwa wnętrz i będzie wykończony zgodnie z nowymi standardami sieci. Restauracja o powierzchni 148 mkw. znajdzie się w nowej części galerii, w strefie restauracyjnej usytuowanej na pierwszym piętrze.

- Centra handlowe to dla McDonald's jeden z kluczowych obszarów rozwoju sieci w Polsce. - mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald's Polska. - Obecnie obejmuje ona już ponad 300 lokali, z czego kilkadziesiąt działa w takim właśnie otoczeniu. Mamy nadzieję, że nowy lokal McDonald's spotka się z jeszcze większym niż dotychczas zainteresowaniem klientów CH „Ogrody".

Poziom komercjalizacji podlegających rozbudowie i modernizacji „Ogrodów" sięga już 60 procent. W obiekcie znajdą się między innymi: Carrefour, H&M, marki Grupy LPP, New Yorker, RTV Euro AGD, Deichmann, Rossmann. Dla klientów rozbudowanego Centrum przygotowano też nową ofertę rozrywki i spędzania wolnego czasu - multipleks oraz liczne restauracje i kawiarnie.

Pierwszy etap rozbudowy rozpoczął się 1 lutego tego roku, a otwarcie „Ogrodów" w nowej odsłonie nastąpi w 2014 r. Inwestorem jest spółka CBRE Global Investors, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe. Komercjalizację wspiera CBRE.  

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane