PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wielka Księga z Wypiekami – przewodnik Bakallandu po świecie wypieków

Autor: pr 28 września 2017 09:30

Wielka Księga z Wypiekami – przewodnik Bakallandu po świecie wypieków fot. materiały prasowe

Wielka Księga z Wypiekami zabiera czytelników w podróż po świecie bakalii i słodkich wypieków. Wydawnictwo kulinarne stanowi efekt wspólnej pracy marek Bakalland i Delecta. Wielka Księga z Wypiekami z ponad 100 wyjątkowymi przepisami na ciasta i desery oraz cennymi informacjami na temat bakalii, dostępna jest od października.

W 2015 roku ukazała się pierwsza edycja Wielkiej Księgi z Wypiekami zainspirowana „Festiwalem Wypieków”. Drugie wydanie zabrało czytelników w słodką i fascynującą, kulinarną podróż po dziesięciu regionach Polski. Trzecia odsłona Księgi to, ponad 100 oryginalnych przepisów na słodkie wypieki i pyszne desery. Księga stanowi jednocześnie kompendium wiedzy o bakaliach, ich zastosowaniu oraz właściwościach zdrowotnych. Pozycja zawiera wiele interesujących historii o sposobie uprawy orzechów i ciekawostek o suszonych owocach. Jest także kulinarnym przewodnikiem po tradycyjnych i lokalnych kuchniach. Wielka Księga z Wypiekami podpowiada, jak w prosty sposób można urozmaicić wypieki i desery, dodając do nich suszone owoce i orzechy.

Wielka Księga z Wypiekami to wyjątkowa publikacja, która powstała z pasji do kulinarnych eksperymentów, towarzyszącej markom Bakalland i Delecta podczas tworzenia produktów. Jej najnowsze wydanie stanowi kompendium wiedzy o bakaliach i wypiekach w jednym. Razem z Katarzyną Bujakiewicz, naszą ambasadorką, odwiedzamy plantacje, z których pochodzą nasze najlepsze bakalie. Wspólne podróże pozwalają nam poszerzać wiedzę, którą chętnie się dzielimy – mówi Agnieszka Pragacz, Brand Manager Bakalland.

Wielką Księgę z Wypiekami rekomendujemy wszystkim, którzy poszukują inspiracji kulinarnych. Najnowsza propozycja Bakalland i Delecta pozwoli wyczarować wyszukane przyjemności ot tak… prosto z serca oraz ułatwi przygotowanie wyśmienitych wypieków i pysznych deserów wzbogaconych bakaliami. Wielka Księga z Wypiekami to gwarancja udanych wypieków, niepowtarzalnych deserów, które sprawią przyjemność każdemu. Bo każdy moment jest dobry, aby przygotować pyszny, słodki deser i podarować go bliskiej osobie, tak zupełnie bez okazji, dziękując, przepraszając, świętując. Ufamy, że nasze wydawnictwo, będzie nie tylko ozdobą kuchennej biblioteczki, ale również wypieki przygotowane na podstawie przepisów, będą uprzyjemniać chwile przy kawie lub herbacie.  – wyjawia Monika Rożnowska, Starszy Kierownik Marki Delecta.

Nakład wydawnictwa wynosi 75 000 egzemplarzy. Wielka Księga z Wypiekami jest dostępna w sieciach handlowych oraz dobrych sklepach spożywczych. Najnowsze wydanie trafi do rąk czytelników, którzy w trakcie trwania promocji dokonają zakupu produktów Bakalland i Delecta.

Przeczytaj także:

Za redakcję tekstową oraz realizację graficzną odpowiadały: Agencja Reklamowa Opus B, 38PR & Content Communication, Brand Support i Natalia Sperkowska. Zdjęcia przygotowały Anna Grudzińska-Sarna, Justyna Matuszek oraz Matylda Rosłaniec.

 

  

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane