PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Wielkanocna kampania Majonezu Kętrzyńskiego

Autor: pr 19 marca 2015 14:17

Wielkanocna kampania Majonezu Kętrzyńskiego

Firma "Majonezy" Spółdzielnia Pracy Produkcyjno- Handlowa w Kętrzynie rozpoczęła wielkanocną kampanię Majonezu Kętrzyńskiego. Działania będą prowadzone do zakończenia okresu świątecznego. Hasło „Wielkanoc tradycyjnie kultywowana z Kętrzyńskim" jest kontynuacją konsekwentnie prowadzonej strategii komunikacji, której przekaz przewodni brzmi „Kultowy Polski Majonez od 1962 roku".

- W naszych działaniach wykorzystujemy najczęstsze skojarzenia z Wielkanocą i najbardziej lubiane atrybuty tego okresu - mówi Leszek Kuszczak, szef działu marketingu. - To przywiązanie do zwyczajów, obowiązkowe i lubiane potrawy, rodzinna atmosfera, wspólne spotkania przy stole. To właśnie te wartości najbardziej cenią Polacy. Chociaż świat pędzi coraz szybciej, w podejściu do świąt nie lubimy rewolucji.

Kreacja graficzna także bazuje na charakterystycznych symbolach świąt, tzn. zajączku, kurczaczku, pisankach. Wśród nich jest też Majonez Kętrzyński. 

W ramach kampanii na portalach internetowych Warmii i Mazur (region, który jest matecznikiem produktu) pojawią się banery oraz artykuły sponsorowane. Działania reklamowe są prowadzone też w radiu, na profilach społecznościowych, blogu oraz wzmacniane komunikacją PR.


Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,98

  • Śr

    3,22

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane