Wielkanocna oferta słodyczy od Goplany

Autor: pr 23 stycznia 2017 09:05

Wielkanocna oferta słodyczy od Goplany Fot. mat.pras.

Marka Goplana, z portfolio firmy Colian, przygotowała specjalną świąteczną ofertę słodyczy dla dzieci i dorosłych. Propozycję tworzą pyszne pralinki, cukierki oraz czekoladowe figurki.

Z myślą o wyjątkowym okresie Wielkanocy, marka Goplana proponuje słodycze, które doskonale dopełnią wyjątkową atmosferę i podkreślą szczególny czas Świąt. Pralinki, cukierki i czekoladowe figurki będą idealnym podarunkiem od zajączka, efektowną ozdobą świątecznego stołu, a także poczęstunkiem dla domowników i gości. Opakowania produktów z oferty wielkanocnej zdobią wiosenno-świąteczne motywy.

Wśród wielkanocnych propozycji znajdują się bombonierki Sweet Gift, skrywające delikatne pralinki o czekoladowym nadzieniu. W roli podarunków dla najmłodszych idealne będą bestsellerowe Figurki świąteczne z nadzieniem karmelowym z grafiką symboli Wielkanocy – zajączka, kurczaczka i baranka. Limitowanymi propozycjami są bombonierki z cukierkami Toffino Choco. Bombonierki Zając i Pisanka sprawią radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Wsparciem dla handlowców będą dedykowane standy, które umożliwią budowania ekspozycji produktów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane