PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Wielokanałowa kampania Majonezu Kętrzyńskiego

Autor: media2.pl 30 czerwca 2014 09:53

Wielokanałowa kampania Majonezu Kętrzyńskiego

Blog prowadzony przez nietypowego autora, zaskakujące eventy, limitowane dwupaki oraz jacht Kultowego Kętrzyniaka na mazurskich jeziorach - to dalsze etapy kampanii "Kultowy Polski Majonez".

Kampania reklamowa Majonezu Kętrzyńskiego pod hasłem "Kultowy Polski Majonez od 1962 roku" rozpoczęła się na początku kwietnia. Wtedy też firma MAJONEZY "Spółdzielnia Pracy Produkcyjno- Handlowa" w Kętrzynie zaprezentowała nowe hasło oraz kreacje graficzne nawiązujące do epoki retro i artystycznych plakatów z nurtu "estetyki sentymentalnej".

Na Warmii i Mazurach oraz w regionach sąsiadujących pojawiły się billboardy przedstawiające potrawy z majonezem, np. kanapeczka z Kultowym Majonezem czy jajeczko z Kultowym Majonezem. Powstała seria limitowanych plakatów oraz nastąpiła nowa odsłona profilu marki na FB, gdzie w roli band hero występuje sam Majonez Kętrzyński. Dyskutuje z fanami oraz odpowiada na ich pytania.

Latem na mazurskie szlaki wypłynie też specjalny jacht Kultowego Majonezu, którego załoga będzie rozdawać firmowe przysmaki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Ajja 2014-06-30 11:28:12

  Nie wiem jak to wygląda w innych regionach, ale na Warmii i Mazurach ten majonez i bez kampanii miał status kultowy. Jak keczup Włocławek ;-)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,62

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane