Wierzejki będą otwierać sklepy głównie w dużych miastach

Autor: portalspozywczy.pl 1 marca 2011 13:59

W tym roku planujemy otwarcie piętnastu placówek. Wszystkie sklepy będą sklepami firmowymi, nie planujemy rozwoju w systemie franczyzowym - mówi Piotr Zdanowski, dyrektor sieci detalicznej Zakładu Mięsnego "Wierzejki".


Piotr Zdanowski zapowiada, że główny nurt rozwoju sieci sklepów mięsnych związany będzie z większymi ośrodkami miejskimi. - Warszawa, Lublin i Siedlce to nasze główne kierunki rozwoju - wskazuje dyrektor sieci detalicznej ZM Wierzejki. - Obecnie nasza sieć sklepów liczy 90 sklepów - przypomina.

W tej chwili Wierzejki przygotowują się do otwarcia kolejnych 6 sklepów. Najbliższe otwarcie będzie miało miejsce 5 marca, w Warszawie przy ul. Ząbkowskiej.

Zakład powstał w 1991 r. i jest jedną z największych firm prywatnych tego typu na Podlasiu. Założycielami i współwłaścicielami są Jan i Marek Zdanowski. Firma specjalizuje się w uboju, rozbiorze i produkcji szerokiego asortymentu mięsa oraz jego przetworów w postaci wędlin i wyrobów garmażeryjnych. Prowadzi też własną sieć sklepów. Firma ma zakład produkcyjny w Płudach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane