Wina Sophia nie będą już dostępne w dyskontach

www.portalspozywczy.pl 2 stycznia 2017 11:49

Dystrybucja win marki Sophia, po zawarciu umowy licencyjnej z Grupą Eurocash, będzie szeroka i obejmować będzie głównie rynek detaliczny, jednak Sophia nie będzie sprzedawana w dyskontach. Sprzedaż tych win szybko osiągnie wysoki wolumen. Wysokie cele sprzedażowe zakładane są też dla nowości, czyli win musujących Sophia - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Andrzej Kolasa, dyrektor zarządzający firmy Scorpios, która jest właścicielem znaku Sophia.

I podkreśla, że Eurocash to silny partner biznesowy posiadający rozbudowaną sieć dystrybucyjną.

- Od listopada 2016 roku importem jak i sprzedażą win Sophia zajmuje się nasz wyłączny licencjobiorca Grupa Eurocash. Dlatego w pierwszej kolejności do tej części rynku skierowana będzie oferta, czy to przez sprzedaż bezpośrednią czy przez część hurtowni współpracujących. Win marki Sophia nie znajdziemy natomiast na półkach w sieciach dyskontowych – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Andrzej Kolasa, dyrektor zarządzający firmy Scorpios.

- Biorąc pod uwagę że jeszcze w roku 2014 Sophia była w ścisłej czołówce wśród win spokojnych na rynku polskim a obecnie znak towarowy funkcjonuje w całkowicie klarownym otoczeniu prawnym, możemy zakładać że sprzedaż szybko osiągnie wysoki wolumen - dodaje.

- Dodatkowo upatrujemy dużą szansę w osiągnięciu wysokich celów sprzedażowych w nowości jaką jest wino musujące Sophia. Liczymy, że konsumenci dobrze przyjmą ten produkt a musująca Sophia, ze swoim mocnym logo będzie ciekawym odkryciem wśród zalewu pólek sklepowych innymi ofertami z tej kategorii – mówi również dyrektor zarządzający firmy Scorpios.

Przeczytaj także:

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane