Wina z Naked Wines do odbioru w paczkomatach InPostu

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2016 13:51

Z początkiem września Naked Wines, crowdfundingowa platforma dla niezależnych producentów win uruchamia możliwość odbioru win w Paczkomatach InPost. Kupujący mogą obecnie odbierać swoje zamówienia w dowolnym z ponad 1100 maszyn znajdujących się na terenie Zjednoczonego Królestwa o dowolnej porze i przez 365 dni w roku.

Dzięki nowej opcji 300 tys. subskrybentów usługi Naked Wines może odbierać zamówienia nie tylko w punktach click and collect, zlokalizowanych m.in. w sklepach i wybranych punktach usługowych, ale też w automatycznych Paczkomatach. Znajdują się one w bezpiecznych lokalizacjach z dogodnym dojazdem i w pobliżu miejsc parkingowych np. stacjach benzynowych, stacjach metra i kolei, a także supermarketach sieci Morrisons.

Dzięki możliwości kontroli statusu przetwarzania zamówienia poprzez panel internetowy klienci Naked Wines cały czas widzą gdzie znajduje się ich przesyłka. Gdy zostanie ona dostarczona do wskazanego Paczkomatu, odbiorcy otrzymują indywidualny kod kreskowy (e-mailem lub w wiadomości na telefon) – w ten sposób oni i tylko oni mogą otworzyć skrytkę w urządzeniu i odebrać przesyłkę. Elektroniczny dostęp i pełna automatyzacja Paczkomatu znacznie skracają czas odbioru: można go wykonać nawet w siedem sekund.

Naked Wines powstał w roku 2008. Jest to platforma wspierająca finansowo niezależnych producentów win, których oryginalne trunki w wyjątkowych cenach trafiają do klientów platformy. Poprzez crowdfunding niezależni producenci otwierają się na szerszy rynek odbiorców, czyniąc swoje wina codzienną przyjemnością i porzucając ciasną etykietkę przywileju. Obecnie Naked Wines współpracuje ze 152 producentami win z 14 krajów oraz 301 tys. klientów „aniołów wina” na całym świecie. Ubiegłoroczne przychody firmy sięgnęły poziom 104,3 mln funtów.

Paczkomaty InPost oprócz Polski i Wielkiej Brytanii, w których funkcjonują kolejno największe sieci - są obecne we Francji, Włoszech i Kanadzie, które są kluczowymi dla InPost rynkami. Ponadto w sieci InPost Paczkomaty funkcjonują w m.in. Rosji, Czechach, Słowacji, Węgrzech. Oprócz tego Paczkomaty są wykorzystywane w sieciach lokalnych firm kurierskich lub pocztowych w takich krajach jak Chile, Estonia, Litwa i Łotwa, Australia, Kolumbia, Islandia czy Irlandia. Na koniec 2015 roku na całym świecie działało ponad 5000 Paczkomatów, z tego ponad 4000 w sieci InPost.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane