PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Winę za zawalenie się ściany w CH Hermes ponosi wykonawca

Property News 23 listopada 2012 17:03

Za wczorajszy wypadek w Centrum Handlowym Hermes w Skarżysku Kamiennej odpowiada generalny wykonawca rozbudowy obiektu - informuje Biuro Prawno- Finansowe Inwestor, właściciel galerii. Zdarzenie nie wpłynie na harmonogram realizacji inwestycji, ani na bieżące funkcjonowanie sklepów.

W trakcie prac przy rozbudowie obiektu, na skutek błędu generalnego wykonawcy doszło do miejscowego wyparcia ściany bocznej osłonowej niekonstrukcyjnej w jednym z lokali na pierwszym piętrze centrum Hermes. Podkreślamy jednak, że zniszczeniu uległa jedynie cześć ściany w jednym z lokali handlowych (sklep Armadio) - napisała firma w oświadczeniu.

Nieznana jest jeszcze wartość strat, jakie poniósł inwestor. Przy zniszczonej ścianie prace naprawcze rozpoczął już generalny wykonawca.

Jak informują przedstawiciele inwestora, zdarzenie zakłóciło pracę obiektu na dwie godziny. - Ewakuacja klientów była konieczna, aby zapewnić bezpieczeństwo w czasie sprawdzania skutków zaistniałej szkody przez uprawione organy oraz przez naszych pracowników - napisano w oświadczeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane