PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Winiary promują Pomysł Na...soczysty gulasz z woreczka

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 4 kwietnia 2012 11:10

Winiary promują Pomysł Na...soczysty gulasz z woreczka

Pod koniec marca ruszyła kampania telewizyjna wspierająca nowość Winiary Pomysł Na... soczysty gulasz z woreczka. Równolegle na fan page'u oraz stronie internetowej www.winiary.pl prowadzona jest kampania internetowa, podczas której konsumenci mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

Działania mają na celu zbudowanie świadomości nowego produktu oraz przypomnienie o całej linii Winiary Pomysł Na... soczyste z woreczka.
W ramach aktywności w mediach o zasięgu ogólnopolskim zostaną wykorzystane dwa spoty: 30- oraz 15-sekundowy. Reklama promująca produkt Winiary Pomysł Na... soczysty gulasz z woreczka przedstawia szkolne dyktando i uczennicę, która zastanawia się, jak napisać słowo „gulasz". Dziewczynka przypomina sobie soczyste i aromatyczne danie w pysznym sosie, które przyrządzała z tatą przy użyciu nowości produktowej marki Winary Pomysł Na... soczysty gulasz z woreczka i poprawnie zapisuje słowo.

Winiary Pomysł Na... soczysty gulasz z woreczka to produkt, dzięki któremu można przygotować tradycyjne danie w zupełnie nowy sposób: w piekarniku i bez dodatku tłuszczu. W specjalnej zakładce na stronie www.winiary.pl internauci znajdą informacje dotyczące nowości produktowej oraz wszystkich produktów Winiary Pomysł Na... soczyste dania z woreczka.

W serwisie www na internautów czeka również konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy obejrzeć reklamę TV i uzupełnić brakujące pola w dyktandzie kulinarnym. Po poprawnym wpisaniu użytkownik otrzymuje możliwość wprowadzenia odpowiedzi na pytanie otwarte, czyli napisania własnego, krótkiego dyktanda kulinarnego. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone szklanymi naczyniami do zapiekania oraz zestawami produktów Winiary Pomysł Na... z woreczkiem. Dodatkowo użytkownicy portalu społecznościowego Facebook mogą dla zabawy skorzystać z aplikacji Soczyste dyktando Winiary.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane